Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service av hissar och portar
Referensnummer: 20/106
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50740000 Reparation och underhåll av hissar
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser service, underhåll och mindre reparationer av hissar, portar och lyftbord inom av Lidingö stad och Lidingö stads Fastighets AB förvaltade fastigheter.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen