178984-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster inom VA – Tekniska konsulttjänster Dagvatten & Yttre-VA
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster Dagvatten & Yttre-VA
BeskrivningVästfastigheter bygg och förvaltning upphandlar tekniska konsulttjänster inom dagvatten och yttre-VA.
Intern identifierareSFSS 2024-01651
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000