2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänst för tillväxt och jobbskapande
Beskrivning: Upphandling av tjänst för tillväxt och jobbskapande likt tillväxtinitiativet i bland annat Upplands Väsby och Nyköping.
Intern identifierare: 2023-123
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Lägsta pris