179201-2021 - ÄndringSverige-Huddinge: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Plattform och Konsultstöd för automatisering/robotisering av arbetsprocesser (RPA)
Referensnummer: UPP-2019-115
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Plattform och konsultstöd för automatisering/robotisering av arbetsprocesser (RPA) för Huddinge kommun samt Huddinge samhällsfastigheter