179399-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Tekniska konsulter -Arkitekt
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter -Arkitekt
BeskrivningSe upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenSe upphandlingsdokumenten.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBrandkonsult