179408-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Ronneby: Traktorer
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Linjemaskin
Referensnummer: 21/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
16700000 Traktorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Ronneby Miljö & Teknik AB Upphandlar en (1) st fabriksny Linjemaskin.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34144000 Motorfordon för särskilda syften, 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning, 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen