2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Autoklaver, Region Norrbotten
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal på autoklaver för leverans till Region Norrbotten.
Intern identifierare: 25/159
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 33191100 Steriliseringsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000