17951-2025 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad samt överlämning TPL Fullerö E4/Väg 290 Kapacitetshöjande åtgärder
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad samt överlämning TPL Fullerö E4/Väg 290 Kapacitetshöjande åtgärder
Beskrivning: Trafikplats Fullerö E4 och väg 290 kapacitetsåtgärder, projektering||
Intern identifierare: KOM-407980
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad samt överlämning TPL Fullerö E4/Väg 290 Kapacitetshöjande åtgärder