179560-2024 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Miljö- och teknikkonsulter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMiljö- och teknikkonsulter
BeskrivningRamavtalet omfattar miljö- och teknikkonsulter och är uppdelad i följande åtta (8) tjänsteområden med tillhörande underkategorier: Brand Bygg & Mark Elkraft Fjärrvärme & Fjärrkyla Miljö Processteknik Schaktfritt Vatten & Avlopp
Föregående meddelande591044-2023
Intern identifierare23/21
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelSinfra MALL Jon (2)