Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33192300 Möbler för medicinska ändamål, utom sängar och bord, 33196100 Hjälpmedel för äldre personer, 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer, 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Förhöjningsben till möbler