179628-2026 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Drift av vårdbostad Harvestad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av vårdbostad Harvestad
BeskrivningLinköpings kommun erbjuder er att lämna anbud i upphandling Drift av vårdbostad Harvestad i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning samt all kommunikation avseende upphandlingen sker via upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenDrift av vårdbostad
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122439:Lot:1