Upphandlingen omfattar Köparens samlade behov av byggmaterial under avtalsperioden. Uppdraget innebär lagerhållning och löpande leveranser av byggmaterial enligt Köparens successiva avrop eller direktbeställningar i butik/hämtlager.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44190000 Diverse byggmaterial, 44191000 Diverse byggmaterial av trä, 44510000 Verktyg, 44523000 Gångjärn, armatur och beslag
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen