2. Förfarande
Förfarande
Titel: Patientkallelsesystem
Beskrivning: Upphandling av patientkallelsesystem på våra mottagningar, vårdavdelningar & hälsocentraler.
Intern identifierare: 23-IU-166
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 33195000 Patientövervakningssystem, 35121700 Larmsystem, 48180000 Medicinsk programvara, 48814000 Medicinska informationssystem, 51410000 Installation av medicinsk utrustning, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del 1