2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hisservice och installation
Beskrivning: Entreprenaden består av två (2) delar. 1. Drift, service och underhåll av hissar inom Bs fastighetsbestånd 2. Ombyggnadsarbeten och moderniseringar av hissar inom Bs fastighetsbestånd.
Intern identifierare: 25/50
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 42416000 Hissar, skophissar, rulltrappor och rullramper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär Hisservice
Intern identifierare: 1816548-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1865569-1