See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elevadministrativt system, process A
Beskrivning: Framgår av UD.
Föregående meddelande: 534212-2022
Intern identifierare: GRF-2022-28938
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000