2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slaggbil med släp till Gärstad
Beskrivning: Slaggbil, Släp, Gärstad, Service, Lastbil, Lastväxlare
Intern identifierare: 24/96
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Slaggbil med släp