2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI: Analysprojekt om turismintensiva kommuner
Beskrivning: Vi efterfrågar synpunkter på vår kommande upphandling av "analysprojekt av turismens positiva och negativa effekter på kort och lång sikt i turismintensiva kommuner". Företrädesvis efterfrågar vi tre typer av synpunkter: • Övergripande på projektet och dess upplägg • Synpunkter på enskilda krav eller utvärderingskriterier • Om något är otydligt i underlaget Vi föredrar att ta emot synpunkter genom videomöten. De bokas genom: fredrik.junkka@tillvaxtverket.se
Intern identifierare: Ä 2025-70
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311300 Undersökningsanalys