2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterunderhåll på Tekniska verkens anläggningar i Linköping
Beskrivning: Upphandlingen omfattar snöröjning, vintersandupptagning, halkbekämpning och andra tillhörande arbetsuppgifter Tekniska verken i Linköping AB (publ) anläggningar i Linköping.
Intern identifierare: 25/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del 1
Beskrivning: Upphandlingen omfattar snöröjning, sopning/sandupptagning, halkbekämpning och andra tillhörande arbetsuppgifter Tekniska verken i Linköping AB (publ) anläggningar i Linköping.
Intern identifierare: 1633968
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1 (2)
Intern identifierare: 1653702