2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätverksprodukter 2024
Beskrivning: Ersätter nuvarande ramavtal för Nätverksprodukter 2022/KSUH 0008
Intern identifierare: KSUH/2024:75
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning, 32400000 Nät, 72212210 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000