180116-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Bemanning: sjuksköterskor
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanning: sjuksköterskor
BeskrivningBotkyrka kommun inbjuder till att lämna anbud gällande Bemanning Sjuksköterska.
Intern identifierareVON/2026:00122
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenBemanningsavtal med rangordning
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBemanning: sjuksköterskor