Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45262690 Renovering av byggnader, 45262700 Ombyggnadsarbete, 45453100 Renoveringsarbeten
Leveransplats
Postadress: Se Allmänna Föreskrifter
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige