See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säker förvaring, SLL1623
Beskrivning: Skåp för säker förvaring
Intern identifierare: FSN 2023-0340
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Säkerhetsskåp- Stöldskyddsklassat utan brandklassning
Beskrivning: Säker förvaring
Intern identifierare: SLL1623-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Säkerhetsskåp- Inbrottsförebyggande medicinskåp utan säkerhetsklassning
Intern identifierare: SLL1623-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Brandklassade säkerhetsskåp- för förvaring av pappersmedia
Intern identifierare: SLL1623-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Elektroniska nyckelskåp- Säkert
Intern identifierare: SLL162
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Elektroniskt nyckelskåp- Enkelt
Intern identifierare: SLL1623-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Brandklassade kemikalieskåp för lösningsmedel/brandfarliga lösningsmedel
Intern identifierare: SLL1623-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Kemikalieskåp ej brandklassad
Intern identifierare: SLL1623-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Kemikalieskåp för gas
Intern identifierare: SLL1623-7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Batteriskåp- Brandskyddsskåp med laddning som placeras utomhus
Intern identifierare: SLL1623-8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Batteriskåp- Brandskyddsskåp med laddning som placeras inomhus
Intern identifierare: SLL1623-9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Batteriskåp- Enkelt
Intern identifierare: SLL1623-10
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Värdeskåp
Intern identifierare: SLL1623-11
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Bilagor
Intern identifierare: SLL1623