180268-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Musikinstrument och delar till dessa – Musikutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMusikutrustning
BeskrivningUpphandlingen avser: Musikinstrument samt mindre ljudanläggningar och signalkablar, för utbildning och övningsrum Förbrukningsmateriel inom musikinstrument och ljudutrustning Mikrofoner Kablar Främst är det Högskolan för scen- och musik som kommer att avropa men enstaka köp kommer att göras av andra institutioner.
Intern identifierareEUI 24 008
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37300000 Musikinstrument och delar till dessa
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMervärde