180426-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster – Catering Campus Nord
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCatering Campus Nord
BeskrivningCatering för campus nord på KI
Intern identifierare2-1289/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Beskrivningcatering för campus nord på KI
Ytterligare klassificering (cpv): 55500000 Matsalstjänster och catering, 55520000 Catering
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDel 5. Krav på tjänsten
Beskrivningcatering på campus nord på KI