180454-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Ramavtal för tekniska konsulttjänster, Mark- och exploateringskonsulter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för tekniska konsulttjänster, Mark- och exploateringskonsulter
BeskrivningMark- och exploateringsenheten, Sektor samhällsbyggnad har behov av mark- och exploateringskonsulter inom mark, exploaterings och investeringsuppdrag.
Intern identifierareSBN25.512
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000