See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service- och underhåll styr och reglersystem
Beskrivning: Norrköpings kommun inbjuder er att lämna anbud på offentlig upphandling av ramavtal avseende service och underhåll av styr- och reglersystem Upphandlingen avser ramavtal med tre (3) leverantörer, förutsatt att tre (3) anbudsgivare kvalificerar sig. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:85358:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader