180535-2024 - Resultat
Sverige – Grus, sand, krossad sten och ballast – Grus- och stenmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGrus- och stenmaterial
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp ramavtal för grus- och stenmaterial.
Intern identifierare22/244
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del