180549-2023 - ÄndringSverige-Skellefteå: Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
El- och belysningsmaterial
Referensnummer: UH-2022-299
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avse el-och belysningsmateriel till kunden Skellefteå kommun, Skellefteå Airport, Skellefteå buss och Malå kommun enligt upphandlingsdokumentet samt leverantörens anbud.