2. Förfarande
Förfarande
Titel: Steriliseringsmaterial upph.gr 400
Beskrivning: Steriliseringsmaterial upphandlingsgrupp 400.
Intern identifierare: VF2024-00023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33198200 Steriliseringspåsar eller -förpackningar av papper
Ytterligare klassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Beskrivning: Se Avtalsdel.
Intern identifierare: VF2024-00023-1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se under Avtalsdel.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: FFU Generell del
Beskrivning: Se FFU Generell del.