2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Bevakningstjänster som ska utföras för MSVA och SKIFU på utvalda anläggningar inom Sundsvall-, Timrå-, och Nordanstigs kommun.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103451:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster