180724-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Reparation och underhåll
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Serviceavtal för analysinstrument Drog/Kemtek
Referensnummer: A312.690/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Serviceavtal för analysinstrument Drog/KemTek
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50000000 Reparation och underhåll, 50410000 Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3