180756-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Forskning och experimentell utveckling – Konsult för design av inbyggda system för marintekniska applikationer, elektromekanik och elektronikkonstruktion
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsult för design av inbyggda system för marintekniska applikationer, elektromekanik och elektronikkonstruktion
BeskrivningExternt stöd för konstruktion och tillverkning av elektriska, mekaniska och elektromekaniska komponenter och system för marintekniska applikationer.
Intern identifierareV-2024-0213
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 73100000 Forskning och experimentell utveckling
Ytterligare klassificering (cpv): 71350000 Vetenskapliga och tekniska ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelKonsult för design av inbyggda system för marintekniska applikationer