180779-2019 - ÄndringSverige-Lund: Fisk
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färsk Fisk
Referensnummer: KS 2018/0855
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03311000 Fisk
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av färsk fisk MAP/VacumförPACKAD