180894-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Resurskonsult Teknikingenjör Naturmiljö till Trafikverket Underhåll, Borlänge
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResurskonsult Teknikingenjör Naturmiljö till Trafikverket Underhåll, Borlänge
BeskrivningUpphandling av resurskonsult teknikingenjör inom Naturmijlö till Trafikverket Underhåll, Teknik och Miljö. Konsulten har placeringsort Borlänge och önskan uppdragsstart är 2026-05-01.
Intern identifierareKOM-420302
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareResurskonsult Teknikingenjör Naturmiljö till Trafikverket Underhåll, Borlänge