180933-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Skillingaryd: Bygg- och anläggningsarbeten: avlopps- och vattenreningsverk och avfallsförbränningsanläggningar
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avfallsförbränning
Referensnummer: UH-2019-042
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45252000 Bygg- och anläggningsarbeten: avlopps- och vattenreningsverk och avfallsförbränningsanläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar avfallsförbränning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Totalpris avtalsområde A
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45252000 Bygg- och anläggningsarbeten: avlopps- och vattenreningsverk och avfallsförbränningsanläggningar, 90500000 Avfallstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Avtalsområde B
Del nr: 2