Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Förlängning
Högst antal förlängningar: 2