2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänst som eventsnickare
Beskrivning: Göteborgs Stad exploateringförvaltningen avser att upphandla en tjänst som eventsnickare och inbjuder leverantörer att lämna anbud. Med eventsnickare avses en hantverkstjänst inriktad på skyltning, målning och specialsnickerier för dialogevent, publika evenemang och stråk.
Intern identifierare: EXF-2023-03134
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
Ytterligare klassificering (cpv): 45420000 Snickerimonteringar, 45421000 Snickeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del