181064-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Beställarorganisation (del av) för uppförandet av en ny simhall i Nässjö
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBeställarorganisation (del av) för uppförandet av en ny simhall i Nässjö
BeskrivningUpphandling av konsultroll Projektledare, Byggledare tillika Kontrollansvarig & Installationssamordnare till Beställarorganisation (del av) för uppförandet av en ny simhall i Nässjö
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71540000 Byggteknisk ledning, 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001