181070-2026 - Planering
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – RFI: Provtagningsprodukter
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI: Provtagningsprodukter
BeskrivningProduktinformation för provtagningsprodukter
Intern identifierareRS 2026-01646
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård