2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kundundersökningar fastighetsbolag
Beskrivning: Denna upphandling avser ett avtal för kundundersökningar. Eskilstuna Kommunfastigheter AB (Kfast) arbetar kontinuerligt med att utveckla sin verksamhet, där resultaten från genomförda kundundersökningar utgör en central grund för beslut om förändringar och förbättringar – både på företagsövergripande nivå och inom specifika bostadsområden. Den upphandlade tjänsten ska därför omfatta hela processen, från planering och datainsamling till analys av undersökningsresultaten.
Intern identifierare: 24/56
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342310 Kundundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav
Intern identifierare: 24/56-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificeringsdel
Intern identifierare: 24/56-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Utvärderingskriterier för NKI
Intern identifierare: 24/56-3