181188-2022 - ÄndringSverige-Härnösand: Psykiatrisk eller psykologisk vård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Neuropsykiatriska och neuropsykologiska utredningar
Referensnummer: 21RS12685
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser ramavtal för Neuropsykiatriska Teamutredningar och Neuropsykologiska utredningar för barn och vuxna.
Upphandlingen avser att komplettera befintliga resurser inom Region Västernorrland.
Uppdraget ska utföras i Region Västernorrlands lokaler.