181192-2023 - ÄndringSverige-Malmö: Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skadedjurstjänster
Referensnummer: 22/00849
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal avseende tjänster inom skadedjursbekämpning, såsom ex. sanering och tillhandahållande av fällor.