Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Parkeringsövervakning
Referensnummer: SK2020-0243
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 63712400 Parkeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser kommunal parkeringsövervakning inom Sollentuna kommun i enlighet med förfrågningsunderlaget.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 14 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 63712400 Parkeringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen