181263-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling Teknisk förvaltningsentreprenad byggnad Södersjukhuset
Referensnummer: LOC 2021-1209
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70330000 Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis
II.1.4.
Kort beskrivning
Teknisk förvaltningentreprenad byggnad