181304-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandbilsstegar – Stegfordon till Gästrike Räddningstjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStegfordon till Gästrike Räddningstjänst
BeskrivningGästrike Räddningstjänst upphandlar en stegbil för leverans under 2026.
Intern identifierare15259
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34913700 Brandbilsstegar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareStegfordon till Gästrike Räddningstjänst