Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker, 77312000 Ogräsröjning, 77342000 Klippning av häckar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser upphandling av markskötsel till MKB område: