181324-2018 - ÄndringSverige-Norrköping: Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetskläder Kostym och skjorta
Referensnummer: 3.2.1-2018-14872
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av arbetskläder till Migrationsverkets servicepersonal i form av kostym (kavaj, väst och byxa), och skjorta i dam- och herr-modell.