181336-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Diverse byggnadskonstruktioner
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Östermalms Saluhall, FU DE 482 Byggentreprenad Riddaren 13.
Referensnummer: 17/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44112000 Diverse byggnadskonstruktioner
II.1.4.
Kort beskrivning