2. Förfarande
Förfarande
Titel: Malmbanan Nattavaara bangårdsförlängning (XSN301c), Produktion. #11531
Beskrivning: Malmbanan Nattavaara bangårdsförlängning (XSN301c), Produktion.
Intern identifierare: KOM-408170
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45234116 Spåranläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Malmbanan Nattavaara bangårdsförlängning (XSN301c), Produktion. #11531