2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekonomibyrå
Beskrivning: Upphandling av extern ekonomifunktion för det nystartade bolaget Chalmers Next Labs AB.
Intern identifierare: 2023/02
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79211000 Redovisning, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument